SAMOLOT
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (max 9 osób)

Rezerwacja Telefoniczna

Loty z Polski do Rzymu:

Wylot z:
Wrocław, Polska PL

Przylot do:
Rzym, Włochy IT

CENA: od 109.00 PLN

Lotnisko wylotu:
Wrocław Strachowice (WRO)

Lotnisko przylotu:
Rzym Ciampino (ROM)

Data promocji: od 2018-05-01 do 2018-10-24 Promocja aktualna do: 2018-05-31
Linie lotnicze: Linie lotnicze
Tanie przeloty z Wrocławia do Rzymu. Promocje, Tanie linie lotnicze Ryanair

Na włoskie lotnisko Rzym Ciampino (CIA) bezpośrednie połączenia oferują tanie linie Ryanair. Dzięki temu przewoźnikowi loty na trasie Wrocław- Rzym - Wrocław w sezonie letnim 2018 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wylot z Wrocławia we wtorek odbywa się o godzinie 12:10, lądowanie w Rzymie o godzinie 14:15, w soboty o godz 12:15-14:20. Loty powrotne z Rzymu do Wrocławia także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 14:40-16:45, w soboty o godz 14:45-16:50. Zarezerwuj tani lot z Wrocławia do Rzymu online lub zadzwoń na numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 17h 50m / 1 przesiadka
2018-06-30 14:45 Wrocław (WRO)
2018-07-01 08:35 Rzym (FCO)
1
W6 1859
2018-06-30 14:45 Wrocław (WRO)
2018-06-30 16:45 Bari (BRI)
W6
2
FR 7093
2018-07-01 07:30 Bari (BRI)
2018-07-01 08:35 Rzym (FCO)
FR
Przylot
Czas podróży: 11h 0m / 1 przesiadka
2018-07-07 10:30 Rzym (FCO)
2018-07-07 22:30 Wrocław (WRO)
1
FR 6106
2018-07-07 10:30 Rzym (CIA)
2018-07-07 12:40 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 8372
2018-07-07 19:45 Bruksela (CRL)
2018-07-07 21:30 Wrocław (WRO)
FR
Połączenie 1
Cena: 601
Wylot
Czas podróży: 9h 55m / 1 przesiadka
2018-06-30 14:45 Wrocław (WRO)
2018-07-01 00:40 Rzym (FCO)
1
W6 1859
2018-06-30 14:45 Wrocław (WRO)
2018-06-30 16:45 Bari (BRI)
W6
2
FR 7076
2018-06-30 23:35 Bari (BRI)
2018-07-01 00:40 Rzym (FCO)
FR
Przylot
Czas podróży: 11h 0m / 1 przesiadka
2018-07-07 10:30 Rzym (FCO)
2018-07-07 22:30 Wrocław (WRO)
1
FR 6106
2018-07-07 10:30 Rzym (CIA)
2018-07-07 12:40 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 8372
2018-07-07 19:45 Bruksela (CRL)
2018-07-07 21:30 Wrocław (WRO)
FR
Połączenie 2
Cena: 611
Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
FR 9639
FR
2018-06-30 13:25 Wrocław (WRO)
2018-06-30 15:20 Rzym (CIA)
Przylot
Czas podróży: 11h 0m / 1 przesiadka
2018-07-07 10:30 Rzym (CIA)
2018-07-07 22:30 Wrocław (WRO)
1
FR 6106
2018-07-07 10:30 Rzym (CIA)
2018-07-07 12:40 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 8372
2018-07-07 19:45 Bruksela (CRL)
2018-07-07 21:30 Wrocław (WRO)
FR
Połączenie 3
Cena: 641
Tanie loty do Rzymu
Kierunek Data promocji Linia lotnicza Cena
Loty z Krakowa do Rzymu   od 2017-03-03 do 2017-08-31     99.00
Loty z Gdańska do Rzymu   od 2016-09-01 do 2017-01-01     96.00
Loty z Katowic do Rzymu   od 2017-03-01 do 2017-10-01     116.00
Loty z Poznania do Rzymu   od 2017-03-01 do 2017-09-30     69.00
Loty z Warszawy do Rzymu   od 2017-03-03 do 2017-10-28     156.00
Loty do Rzymu - Tanie Bilety Lotnicze do Rzymu – Włochy